Wybierz wersję językową:

Aktualności

ZAPROSZENIE NA TARGI

W KATOWICACH ORAZ BIELSKU-BIAŁEJ

 

Szanowni Państwo!

 

Uprzejmie przypominamy o zbliżających się wydarzeniach targowych, w których nasza firma będzie brała udział. Od 29 sierpnia do 1 września zapraszamy na Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach. Targi odbywać się będą w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy Placu Sławika i Antalla 1 (obok Spodka). Nasze stoisko znajdą Państwo pod numerem 95 w sektorze „A”. Cały program targów oraz plan ekspozycji znajduje się na stronie www.ptg.info.pl.

 

Drugim wydarzeniem, na które mamy przyjemność zaprosić Państwa to 30 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskich „ENERGETAB 2017”. Odbywać się one będą w dniach od 12 do 14 września przy al. Armii Krajowej 220 w Bielsku-Białej. Nasze stoisko jest zlokalizowane w pawilonie zewnętrznym 20 przy alei L3. Wstęp na to wydarzenie jest darmowy. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.energetab.pl.

 

W obu imprezach targowych będą państwo mieli okazje zobaczyć nasze najnowsze projekty oraz porozmawiać z doradcami technicznymi.

 

Do zobaczenia!

Aktualności

Podziękowania TRAKO 2019

 

Szanowni Państwo!

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku podczas targów TRAKO w Gdańsku.

Jednocześnie pragniemy Państwa zapewnić, że poruszone wspólnie tematy są rozpatrywane przez naszych specjalistów,

którzy są odpowiedzialni za interesujące Państwa tematy. W najbliższym czasie mogą Państwo oczekiwać na kontakt z naszej strony

w celu kontynuacji poruszony zagadnień.

 

Mamy nadzieję, że wspólne rozmowy zachęcą Państwa do dalszej współpracy.

 

Z wyrazami szacunku

 

RADIOSTER Sp. z o.o.


pa 16, 2019